Python Programlama Kursu Udemy’de Satışa Sunuldu

Paylaş!

Python Programlama Kursu Udemy’de Satışa Sunuldu.Online bir eğitim platformu olan Udemy, hem güncel hem de fonksiyonel faydalı eğitim paketlerini çok uygun fiyatlarla sunuyor. Örneğin, temel seviyeden en üst seviyelere kadar Python eğitimi almak mümkündür. 42 saatlik Python eğitimi Udemy’de 27,99 TL kampanyalı fiyattan satışa sunuluyor.

Python Programlama Eğitimi Nedir?

Python Programlama Eğitimi, teknoloji alanında önemli bir değere sahiptir. Dünya çapında her gün daha geçerli bir hale gelen ve birçok yeni iş fırsatı sunan Python kodlama dilini öğrenen insanların sayısı giderek artıyor. Phyton dilini öğrenmek isteyenler genelde okul boyunca aldığı eğitime yenilikler katmak veya sektöre yönelik bakış açısını genişleterek yeni beceriler edinmek isteyen kişilerdir. Udemy bünyesinde yer alan yazılım ve programlama ile ilgili eğitimleri bu alana yönelik önemli bir avantaja sahiptir. Bundan sonra sadece 27.99 TL ödeyerek en alt seviyeden en ileri seviyeye kadar olan Python kursu sayesinde Python dili ve programlama hakkındaki temel bilgileri oturduğunuz yerden kolayca öğrenebilecek, kendiniz çeşitli uygulama ve yazılımlar geliştirme imkanı elde edebileceksiniz.

Python Eğitimleri Içerisinde Neler Bulunuyor?

Python eğitimleri toplam 312 video dersten oluşuyor. Python eğitimleri içerisinde 2019 Yılı Sıfır Seviyesinden İleri Seviye Programlama Kursları için belirlenen toplam süre 41 saat 44 dakika. İlk olarak “Niçin Python eğitimi almalıyız?” sorusunun cevabını vererek başlayan bu programlama eğitimi, “Python Programlarının .exe Dosyalarına Dönüştürülmesi Eğitimi” ile sona eriyor. Bu eğitimler içerisinde, ayrıca 68 indirilebilir destek içeriği ve 57 makale bulunuyor. Bugüne kadar Python eğitimlerini yaklaşık olarak 36 bin öğrenci satın almış bulunuyor.