Red Dead Redemption 2 Güncellemesi Oyunculardan Tepki Topladı

Paylaş!

Red Dead Redemption 2 Güncellemesi Oyunculardan Tepki Topladı.Geçtiğimiz Ekim ayı içerisinde piyasaya sürülen ve çıktığı zamandan bu yana kadar aylarca dünya gündeminden düşmeyen Red Dead Redemption 2 oyunu, her detayı düşünülmüş olan bir oyun seçeneği olarak görülüyordu. Rockstar Games tarafından geliştirilen oyunun bu zamana kadar güncellemeleri aksatılmamış olup, son güncellemesi ise fikir ayrılıklarına sebep oldu.

Görüntü Ayarlarında Oynama

Oyuna gelen son güncelleme ile beraber görüntü ayarları üzerinde oynamalar yapan geliştiriciler, oyuncuların büyük çoğunluğu tarafından tepki aldılar. Diğer güncellemeye oranla daha kötü bir grafiğe sahip olan bu yeni güncellemede, kaplamalarda yer alan gölgeler ve detaylar ortamdaki hissiyatın kaybolmasına neden oluyor.

Işık Ayarlarında Değişiklik Yok

Red Dead Redemption 2 oyunun güncelleme notlarına bakıldığında ışık ayarlarında her hangi bir değişiklik olmaması da göze çarpan etmenlerden bir tanesi. Rockstar Games firmasının oyun ile ilgili ne yapmaya çalıştığı konusunda her hangi bir fikir sahibi olamayan oyuncular ise oldukça şaşkınlar. GTA oyununun da yaratıcısı olan firmadan bu tepkilere karşı her hangi bir açıklama gelmedi.