Korku Dizisi Paranormal Netflix’te

Paylaş!

Korku Dizisi Paranormal Netflix’te. Dünyanın en çok dizisine sahip Netflix bünyesine yeni bir dizi daha ekliyor. Arap korku dizisi olan Paranormal artık Netflix’de yayınlanmaya başlayacak. Yazar Ahmed Halid Tevfik korku romanından esinlenerek uyarlanmış olan ve yapımına başlanan dizinin kitabı ise şimdiye kadar 16 milyona yakın satışı ile rekor kırmış durumda.

Dizinin yapımcısı olan Hefzy, Paranormal serisi için özel açıklamalarda bulunarak dizi için kalbinde özel bir yere sahip olduğunu ve Salama ile çalışacağı için çok mutlu olduğunu dile getirdi. Kaliteli bir iş çıkarmak için Netflix ile uluslararası iş yapmak istediklerini dile getirerek, çok gururlu olduğunu söyledi.

Çekimler Mısır’da Yapılacak

Orta Doğuda yayınlanmaya başlayan ve merakla beklenen dizi üçüncü Netflix Orta Doğu yapımı olacak. Dizinin çekimlerinin Mısır’da olması düşünülüyor. Dizi çekimleri için Arap coğrafyasının en önemli isimleri ile korku filmi çekilecek olması büyük heyecan yaratmış durumda. Netflix ise son dönemlerde Orta Doğu’dan gelen bu tür yapımlara ağırlık vermiş durumda.