Smartmi’den Araç Hava Temizleyicisi

Paylaş!

Smartmi’den Araç Hava Temizleyicisi. Araçlardaki havanın temizlenmesi ve buna bağlı olarak da daha kaliteli bir hava döngüsünden bahsetmek için bazı araçlara ek olarak bir takım hizmetlerin sunulması gerekir. Bundan dolayı da kullanıcılar bu hizmeti artık daha ucuza alacaklarını duyuran şirket olan Smartmi’yi takibe almaya başladı. Xiaomi’nin ortağı olarak kendine yer edinen bir şirket olan Smartmi uygun fiyatlı satılmasını ön planda tutulacak şekilde hava temizleyicisi satışlarını sağlayacaklarını anlatan bir haber ile takipçilerini mutlu etti.

Uygun Fiyat Amacı

Aynı hizmeti sunan ve birbirinden farklı hizmetler ekleyen şirketler arasına eklenen en yeni şirket Smartmi 349 Yuan olarak taban fiyat açıklamasında bulundu. Xiaomi’nin ortağı olması ile de ön planda tutulan Smartmi yeni araç hava temizleyicisinin satışını bir kaç gün önce duyuru ile açıkladı. Yapılan açıklamada ön planda tutulması amaçlanan kalitenin ucuza temin edilmesi konusundaki yaklaşımlara da yer verildi.

Duyuru kapsamında yapılan açıklamaya göre şuan piyasada satılan en ucuz araç hava temizleyicisi olma unvanını elinde tutması beklenen ürün için oldukça olumlu yorumlar yapıldı. Smartmi Car Air Purifier olarak açıklanan ürün ismi ve tasarımı da tanıtımda kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Silindir şeklindeki bir gövde üzerine yapılan eklemeler sayesinde tasarımlanan bu cihaz oldukça şık ve az yer kaplaması yönünde yorumlar aldı. Renginin beyaz olarak tasarlandığı da açıklandı. Cihaz tam tur şeklinde hava akımına imkan verecek donanımsal özellikler ile tamamlanmış olarak sunuldu. EPA12 adı verilen filtreler ile beklenenin üzerinde bir kalite sunması da amaçlanıyor. Cihaz sessiz çalışması sayesinde de oldukça talep edilecek bir ürün olarak konumlandırılıyor. Ayrıca USB ile şarj edilmesine imkan tanıyan donanıma da yer verilmesi bir başka özellik olarak ön plana çıkarıldı.

Satış fiyatı ortalama 349 Yuan olarak açıklanırken ortalama kura göre 275 TL civarında bir bedel ile satılması bekleniyor. Rakip sayılan firmalardan olan Mijia’nın ürünü 389 Yuan ve Roadmi’nin tasarımı ise 699 Yuan olarak satılırken şuan Smartmi en ucuz ürün temin eden firma olarak kolaylıkla öne çıkıyor.