Sosyal Ağları Nasıl Birleştiririz?

Paylaş!

Sosyal medya üzerinde bulunan sosyal ağlar kullanımı ve özellikleri ile büyük bir ilgi görmektedir. Sosyal platform üzerinde bulunan temel uç ağ temek bileşenleri ve haberleşme merkezleri ile birleştirilebilir düzeyde olmaktadır. Hücresel birleştirme yapılarak platform üzerinde sosyal ağları bir arada kullanmak mümkün olmakla birlikte, bulunan mesaj ve uygulama profilleri aynı anda kullanılabilmektedir. Peki, Sosyal Ağları Nasıl Birleştiririz?

Sosyal Medya Ağlarını Birleştirme Araçları

Sosyal platform üzerinde ağları birleştiren ve aynı arka plan üzerinde kullanım sağlayan araçlar ve uygulamalar bulunmaktadır. Sekiz ayrı program yardımı ile sosyal ağlar birlikte kullanılmaktadır. Hootsuıte sosyal programı ile sosyal ağları yanı facebook ve twitter gibi merkezleri aynı anda kullanmak mümkündür. Bu programlar google play yardımı ile yüklenebilmektedir. Hootsuıte programı play servislerinden edinilerek indirme ile sahip olunmaktadır. Bu program üzerinde sosyal ağlar üzerinde oturum açarak birleştir seçeneğine tıklamak gerekmektedir. Sosyal medya hesapları yaygın kullanımı ile ortaya çıkmaktadır. Takipçi listesi ve beğeni ile pek çok işlem bir arada takıp edilebilme isteği uyandırmaktadır. Bütün hesapları bir arda yönetmek, mesaj gönderip almak, beğeni ve takipçi listesine bakmak bir arada mümkün olabilmekte ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu ağları birleştirmek için bir başka program ise sprout socıal olmaktadır. Her bir ağ üzerinde çoklu oturum açma ve birleştirme özelliğine sahip olmaktadır. Bağlı ve bağlantılı hesap anlayışı içinde senkronize özelliğini de üzerinde taşımaktadır.

Bir Arada Kullanma Özelliği

Socıal sprout ile aynı yelpazede pek çok sosyal ağ uygulamasında çoklu oturum açabilmek mümkün olmakta ve bu kullanımlar basit adımlarla gerçekleşmektedir. Çoklu oturum sayesinde geniş bir yelpaze düzeyi sergilenmektedir. Hücresel birleştirme özelliğinin yanında senkronize etmek gibi temel ihtiyaçlar da karşılanmaktadır.