PUBG Mobil Nasıl İndirilir?

Paylaş!

Pubg mobil nasıl indirilir? sorusunun cevabı çok basittir. Pubg oyununun yapımcıları bu iyi oyunu mobil versiyon olarak ta yapmak istemişler ve bunu da yetenekli bir şekilde tamamlamıştır. Oyun İOS ve Android ten kolayca indirilebilir. App Store den ve Google Play den çabucak indirilebilir. Oyunun amacı Pubg oyununun amacı ile aynıdır.

Pubg Mobil Oyun Hakkında Bilgiler

Pubg oyununun mobil versiyon adı Rules Of Survival’dir. Yukarıdan da okuduğunuz gibi oyunun amacı Pubg oyununun aynısıdır yani oyuncuyu yüz yirmi kişi ile beraber uçaktan adaya atlıyorsunuz ve o adadan bulduğunuz silah, can yeleği, mermi, kask gibi maddelerle kendinizi koruyarak rakiplerinizi öldürmeye çalışıyorsunuz ve tek amacınız birinci olarak hayatta kalmaktır. Oyun mobil de oynandığı için bilgisayar da oynandığı kadar kolay değildir. Küçük bir ekranda pek çok tuş bulunmakta bu yüzden oldukça zor bir oyun. Oyunda üç tane mod vardır. Bunlardan en çok oynananı solo moddur. Yani tek kişilik moddur. Haritaya 120 kişi ile birlikte atlayıp sadece kendinizi savunuyorsunuz. Diğer modlar ise iki kişilik ve dört kişilik gruplarla savaşmaktır. Bunlardan en kolayı ise 4 kişilik gruplar ile savaşmaktır. Toplamda on beş grup bulunur yani altmış kişi yani sayı azdır ve sizden olan 4 kişi vardır. Böyle birinci olmanız diğerlerine göre daha kolaydır.

Rules Of Survival İndirme

Bu oyunu indirmek için yapmanız gereken çok basittir. Eğer telefonunuz İphone ise Appstore de Rules Of Survival yazıp indirebilirsiniz. Eğer telefonunuz başka bir marka ise Google Play den Rules Of Survival yazıp indirebilirsiniz. Bu oyunu oynamak için yapmanız gereken sadece budur. Bunları yaptıktan sonra oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.