43 Bin Dolarlık Müthiş Oyuncu Kasası

Paylaş!

43 Bin Dolarlık Müthiş Oyuncu Kasası. Sadece İngiltere ülkesinden satın alınabilen bu müthiş oyuncu kasası, Tesla model 3’ten bile daha pahalı bir fiyata sahip. Bu ürüne sahip olmak için tam 230 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Tesla Model 3’e Rakip

Bazı insanlar için ay sonunda hesaba yatan maaşın ardından, en büyük lüks Steam’den farklı bir oyun satın almak veya dışarıdan fastfood yemek söylemek olabilir. Genellikle, Türkiye şartlarında kuvvetli bir donanıma sahip toplama bir PC için mutlaka miktar paranın olması gerekiyor. Ancak her ürünün hitap ettiği farklı farklı kesimler var. Örnek vermek gerekirse; bugün görülebilecek bu bilgisayarın fiyatı tamı tamına 43 bin dolar değerinde işlem görüyor.

Tesla Model 3’ün Avrupa piyasasında fiyatının 35 bin dolar civarında olduğunu hatırlatalım. 8Pack tarafından analizler sonucu geliştirilen bu toplama PC projesi ile Orion X2 ismiyle oluşturulan bu bilgisayarda, dış görünüşünden itibaren kullanılan bütün donanım ve detaylara kadar her şey birinci sınıf kaliteye sahip görünüyor. Ürünün bir önceki modelini incelemek isteyenler internet üzerinden araştırma yapabiliyor.