Steam Yaz İndirimleri Çok Yakında Başlayacak

Paylaş!

Steam Yaz İndirimleri Çok Yakında Başlayacak.PC oyuncularının merakla beklediği Steam yaz indirimleri yaklaşıyor. En sevilen oyunlar için gerekli olan bütçeyi şimdiden ayırmaya başlayan oyun meraklıları cüzdanlarını dolu tutmanın yollarını arıyor. Gabe Newell, kısa bir süre içinde Steam Yaz İndirimleri’ni başlatarak cüzdanları eriteceğe benziyor. Öğrenilen yeni bir bilgiye göre tarih kesinleşti.

İndirim Tarihi 25 Haziran

PC oyuncularının her sene heyecanla beklediği tarihlerden biri de Steam Yaz İndirimleri günleridir. Çok yakında başlayacak olan indirim günleri ile bir çok oyuncu, sevdiği oyunu satın alabilecek. Güvenilir kaynaklar tarafından onaylanan bilgiye göre indirim için beklenen tarih 25 Haziran. Pc oyun tutkunlarının cüzdanlarını doldurabilmesi için 25 Haziran’a kadar vakit var.

Steam Database, sosyal medya hesabından tarihle ilgili açıklama yaptı, Steam Çin ve başka kaynaklar da bu tarihi onayladı. Steam Yaz İndirimleri Çin’de 26 Haziran’da, İngiltere’de ise 25 Haziran’da başlayacak. Steam indirimleri, günlük indirimlere göre çekiciliğini kaybetmişti. Çünkü oyuncular indirimi yakalayabilmek için sürekli takipte kalmalıydı. Oysa Steam Yaz İndirimleri ile indirim boyunca takip edilmeyi daha kolay kılıyor.