Turkcell BİP Nedir?

Paylaş!

Turkcell, son zamanlarda sosyal medya uygulamalarına alternatif ve çoğu sosyal medya uygulamasının özelliğinin tek çatı altında toplayan bir uygulama üretti. Bu uygulamaya da Turkcell Bip adını verdi. Turkcell bip çok kullanışlı aynı anda pek çok işe yarayan bir uygulama. Peki, son zamanlarda sıkça duyduğumuz turkcell bip nedir? Ne işe yarar?

Turkcell Bip İle Ne Yapılır?

Turkcell Bip ile kullanıcılar, mesajlaşabilir, video kaydı atabilir, ses kaydı atabilir ayrıca aynı anda 3 veya 4 kişilik arkadaş grupları ile videolu görüşme yapılabilir. Yalnızca iletişim alanında sunduğu imkânlar ile değil, pek çok farklı alanda hızlı ve güvenilir bilgiyi sunuyor.

Turkcell Bip Kampanyaları

Turkcell bip sunduğu imkânların yanında bir de özel kampanyalar ile kullanıcılarına dakika ve internet hediyeleri veriyor. Turkcell Bip kullanıcıları her ay grup kurup 10 mesaj attıkları taktirde 1 GB internet kazanıyor. Ayrıca Bip çatısı altında bulunan Kim 1 GB ister yarışması ile 50 Mb’dan 1 Gb internete kadar internet hediyesi kazanma imkânı mevcut. Aynı zamanda son günlerde popüler olan ve hergün 350 bin kişinin oynadığı Hadi yarışması içinde Turkcell Bip, 1 joker hakkı veriyor.

Turkcell Bip’ten Her Alanda Hizmet

Turkcell Bip sunduğu internet hediyeleri ve hediyeli yarışmaların yanında Kültürel ve ekonomik hatta spor alanında da kullanıcılarına pek çok seçenek sunuyor. Turkcell Bip’te yer alan Döviz uygulaması sayesinde Kur bilgilerini en hızlı şekilde öğrenebilir, Nöbetçi eczane uygulaması sayesinde 1 dakika içinde nöbetçi eczaneye ulaşabilir, Yurt dışına gittiğiniz zaman veya yabancı biri ile karşılaştığınız zaman, Turkcell Bip’in sunmuş olduğu çeviri sistemi ile rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Bip lise ve üniversite öğrencilerine yönelik akademik çalışma yapan uygulamalar ile de kullanıcıların eğitimine de destek oluyor.