Uçak Hızında Yeni Akıllı Telefon

Paylaş!

Uçak Hızında Yeni Akıllı Telefon. Teknoloji dünyasında farklı iş kollarındaki güçlü şirketler güçlerini birleştirerek yeni ve dikkat çekici ürünler üretmeye başladı. Özellikle son zamanlarda akıllı telefon üreten pek çok firma ile otomobil dünyasında var olan araba firmaları güçlerini birleştirerek yeni akıllı telefonlar üretmeyi tercih ediyor. Bu anlamda otomobil dünyasının devlerinden biri olan Ferrari ile akıllı telefon dünyasının ileri gelen firmalarından Lenova güçlerini birleştirerek Lenova Z5 s   akıllı cihazı üretmeye başladı.

12 GB Ram ve Birçok Yeni Özellik Geliyor

Lenova Z5 s akıllı cihazın Ferrari Superfast versiyonunda diğer akıllı cihazlarda olmayan pek çok yeni özellik yer alacak. Bu özellikler arasında özellikle piyasada hiçbir akıllı cihazda bulunmayan 12 GB Ram ve 128 GB dahili hafıza özellikleri ön plana çıkıyor. Bu yeni akıllı cihazın diğer özellikleri arasında ön plana çıkan bir başka özellik ise ZUI 10 işletim sisteminin olmasıdır. Lenova ve Ferrari ortaklığında üretilerek piyasaya sunulacak olan bu cihazda Snapdragon 845 tercih ediliyor.

Sınırlı Sayıda Üretilecek

Lenova akıllı telefon firması ile Ferrari’nin ortaklığında piyasaya sürülecek olan bu akıllı cihaz sınırlı sayıda üretilecek. 2019 Yılı içerisinde üretimine başlanıp yılın ikinci yarısında satışa sunulacak olan bu cihaz ilk olarak Çin’de satışa sunulup daha sonra Avrupa’da getirilecek. Bilindiği gibi akıllı telefon dünyasında yer alan pek çok firma ile otomobil dünyasında yer alan bazı firmalar bu tarz iş birliği yaparak pek çok akıllı cihazı piyasaya sürmüştü. Bu cihazlardan bir tanesi de 10 GB Ram’e sahip olan Find X akıllı cihazdı.

Lamborgihini firması ile Oppo akıllı telefon firmaları iş birliği yaparak bu akıllı cihazı üretmiş ve piyasaya sürmüştü. Birçok yeni özellik barındıran bu cihazın adı ise OPPO Find X Automobili Lamborgihini Edition olarak belirlenmişti. Telefon dünyasında son zamanlarda ise One Plus ile Mclaren arasında bu tarz bir iş birliği yapılarak One Plus 6 McLaren Edition akıllı cihaz piyasaya sürüldü. Son günlerde ise Huawai ile Porshe firmaları bu tarz iş birliği için görüşmelerde bulunuyor.