Xiaomi Pocophone F1 Kullanıcı Sayısını Artırdı

Paylaş!

Xiaomi Pocophone F1 Kullanıcı Sayısını Artırdı . Tüm dünyada telefon piyasasında yaşanan rekabet hız kesmeden devam ediyor. Telefon piyasasında önemli bir yer edinmeyi başaran pek çok telefon üreticisi bulunmakla birlikte Xiaomi Pocophone F1 çok hızlı bir şekilde üç ay gibi kısa bir sürede kullanıcı sayısını 700.000’e yükseltmeyi başardı.

Üstün özelliklere sahip Pocophone F1’in bu başarısı üretici firmayı mutlu etti. Xiaomi genel başkan yardımcısı olan Manu Kumar Jain üç ay önce piyasaya sürülen Pocophone F1 telefonunun kullanıcı sayısının 700.000’den fazla olmasını Twitter gönderisi ile kutladı. Piyasada yeni yer edinmeye çalışan bir telefon markası için bu durum oldukça büyük bir başarı olarak görülebilir.

Pocophone F1 960fps Ağır Çekim ve Düşük Işık Modları Özellikleri

Piyasaya çıkması sonrasında İngiltere dahil olmakla birlikte 700.000’nin üstünde ürün satışı yapılan Pocophone F1 ile teknoloji dünyası yeni özellikler ile tanıştı. Pocophone F1 6.18 inç, 1080×2246 çözünürlük, 18.7:9 en ve boya, IPS LCD ekrana ve %82.2 ekran gövde özelliklerine sahip. Snapdragon 845 işlemciye de sahip olan bu üründe ayrıca 64/128 GB depolama ve 6 GB RAM ya da 256 GB depolama ve 8 GB RAM özellikleri de beraberinde getiriyor.

Kameralarda da yeni özelliklere sahip olan cihaz süper düşük ışık modu sağlayan güncelleme özelliği ile Huawei ve Google’ın gece modlarını anımsatıyor. Ayrıca güncelleme ile Pocophone F1 telefonu bir saniyede 960 kare gibi yüksek bir ağır çekim moduna da sahip. Ürün piyasa da oldukça ses getirecek gibi görünüyor.