Xiaomi Pocophone F1’e Kamera Odaklı Güncelleme Geliyor

Paylaş!

Xiaomi firmasının alt markalarından bir tanesi olarak bilinen Pocophone’a ait F1 modeline kamera odaklı üç yeni güncelleme geliyor. Xiaomi firmasının bir çatı kuruluş olarak değerlendirdiği ve ana marka adının altında kendi modellerini üretmeye devam eden Pocophone geçtiğimiz aylarda yeni amiral gemisi F1’i satışa çıkarmıştı. Pocophone’un başarısının dünya genelinde dilden dile dolaşması, çıkarmış olduğu cihazlara ilişkin merakın gün geçtikçe artmasına neden oluyor.

Pocophone’un F1 adını verdiği son cihazı için oldukça önemli olan 3 adet güncellemeyi yayınlayacağı duyurusu teknoloji sektörünün kulağını bu duyuruya vermesine neden oldu. Pocophone Hindistan üzerinden yayınlanmış olan habere göre kamera odaklı olan güncellemeler yolda. Pocophone Hindistan Genel Müdürü olarak şirket bünyesinde görev alan Manmohan Chandolu, bu cihaza gelecek olan yeni güncelleme ile saniye içerisinde 960 kare ağır çekim özelliğinin devreye sokulacağını söyledi. Saniye içerisinde 960 kare ağır çekim özelliği bu zamana kadar piyasaya çıkmış her hangi bir akıllı cep telefonunda bulunmuyor.

Kamera Odaklı Alıcıların İlgisi Pocophone F1’de

Akıllı cihazların yapabildikleri ve gün geçtikçe kabiliyetlerinin geliştirilerek kullanıcısını şaşırtmaya devam ettiği birçok özellik mevcut. Şuan piyasada her hangi bir cep telefonunda bulunmayan ve Pocophone F1 cihazına yeni bir güncelleme ile beraber gelecek olan saniyede 960 kare ağır çekim, kamera odaklı alıcıların gözlerini telefona dikmesine neden oldu. Pocophone markasının son amiral gemisi olarak duyurusunun yapıldığı günden bu yana dikkatleri üzerine çeken F1 modeli, satışının ardından 3 yeni güncelleme ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Saniyede 960 kare ağır çekim özelliğini duyuran Pocophone Hindistan Genel Müdürü, aynı zamanda cihaza gelecek yeni özelliklere dair açıklamalarda da bulundu. Süper Gece Çekimi adının verildiği, hem karanlık hem de loş ortamda kameranın daha net bir çekim yapabilmesine olanak tanıyacak olan yeni bir özellikten bahseden genel müdür, saniyede 60 kare çekim yapabilecek 4K çözünürlüklü çekim modunu da duyurdu. Özelliklerin önümüzdeki bir kaç haftalık süreç içerisinde cihazlara gönderilmesinin planlandığı gelen bilgiler arasında.