Apple’dan Kullanıcılara Kolaylık

Paylaş!

Apple’dan Kullanıcılara Kolaylık. Telefonlardan birçok siteye giriş yaparken kullanıcı kimliği ve şifre isteniyor. Bu durumda kullanıcıları her defasında uğraştırıyor ve zaman kaybına sebep oluyor. Apple, kullanıcılarını düşünerek bu soruna çözüm buluyor.

2019 yılının son aylarında tanıtıma hazırlanan İOS işletim sistemli yeni iPhonelar IOS 13 sürümü ile piyasaya sürüleceği konuşuluyor. İOS 13 sürümü ile birlikte akıllı telefon devi Apple, birçok yeni özelliği de yanında getiriyor. Yeni gelecek telefonlar bu kullanıcı kimliği ve şifre konusunda da kolaylıklar sağlanıyor.

Beta Testler Devam Ediyor

Şuanda hiçbir Apple cihaz ve telefonda olamayan İOS 13, iPadOS 13 ve macOS Catalina sistemleri için hala beta testler devam ediyor. Ayrıca Apple, resmi sitesinde gelecek olan yeni özellik için beta testini görücüye sunuyor. Kullanıcılar buradan kendileri test edebiliyor. Siteye iCloud bilgilerini giren kullanıcılar, parmak izi tanımlama özelliği ile testi kendileri yapıyorlar.

Herhangi bir program indirmeden Apple kimlikleri ile kullanıcılar yeni tüm özellikleri kullanabiliyor. Yılsonuna doğru piyasaya çıkacak yeni telefonlar ile hayatımıza girecek olan İOS 13 sürümü merakla bekleniyor.