Galaxy S10 Plus 6 Kamera İle Geliyor

Paylaş!

Galaxy S10 Plus 6 Kamera İle Geliyor. Samsung Galaxy S10 Plus sürümü oldukça çılgın özellikler ile ortaya çıkıyor. Yeni gelen görsellere göre tam tamına 6 adeta kameraya sahip olması beklenen S10 plus ortalığı kasıp kavuracak gibi görünüyor. Akıllı telefonların her geçen gün kamera kalitelerinin iyice arttığı yeni nesil teknolojilerde Samsung eğer ortaya çıkan görüntüler doğru ise işi başka bir boyuta taşımış olabilir. Ön bölümde iki adet kamera bulunduracak olan Güney Kore devi Samsung aynı zamanda çerçevesini de incelterek kullananlarına daha fazla ekran alanı yaratmış olacak.

Öte yandan yeni telefonunu üç farklı model üzerinden satışa sunmayı planlayan Samsung kullanıcılarına öncekilerden farklı gelişmiş bir telefon yaratmayı amaçlıyor. Daha şimdiden merakla beklenen telefonun en can alıcı özelliği hiç kuşkusuz çılgın bir yapıya sahip olan 6 arka kamera özelliği olarak gösteriliyor. Amiral gemisi telefon kameralarında yeni bir devrim etkisi yapması olası olan bu yeniliğin sonuçlarını 2019 yılı gösterecek.

Samsung Galaxy S10 Daha İnce

Oldukça farklı yenilikler ile yeni telefonunu 2019 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürmesi beklenen Samsung Galaxy S10 sürümünde daha da ince bir çerçeve kullanmayı hedefliyor ve bu sayede Samsung kullanıcıları daha şık ve daha fazla ekrana yer veren bir telefon kullanma şansına erişecekler. Üç farklı model ile çıkması beklenen telefonda Galaxy S10 Plus, Galaxy S10, ve Galaxy S10 Lite sürümleri birlikte satışa sunulacak. Tahmin edildiği üzre en güçlü telefonu S10 Plus sürümünde getirecek olan Samsung oldukça yenilikçi bir anlayış ile telefonu tasarlamaya devam ediyor.

Kamera kalitesini oldukça yükseltmeyi hedefleyen Samsung aynı zamanda yeni tasarımlarında daha şık bir görünüm kazandırmayı da hedefliyor. Arka kamerada bir devrim niteliği taşıyacak olan ve akıllı telefon dünyasında bir ilk olarak ortaya çıkacak olan 6 kamera özelliğinin ne tür etkiler yapacağını ve nasıl performans göstereceğini ise ancak telefon sunulduğunda göreceğiz. Gelişimini her geçen gün sürdüren akıllı telefon dünyasında Samsung’un bu gelişiminin nasıl sonuçlanacağını 2019 yılı gösterecek gibi görünüyor.