Honor Magic 2’nin Yeni Kamerası

Paylaş!

Honor Magic 2’nin Yeni Kamerası. Akıllı telefon piyasası gün geçtikçe gelişmektedir. Bunda hem kişilerin ucuza kaliteli cihazlar almak istemesi etkilidir hem de yeni fikirler oluşturularak geliştirilen markalardır. Bu nedenle devamlı canlı olan bir sektördür. Çıkardığı yeni modeliyle birçok kişiyi kendine hayran bırakan ve farklı kamera sistemiyle kullanılan Honor Magic 2 lansmanından 1 hafta önce müşterileriyle buluştu. Kamerayı incelerek ve yeni telefonun kullanışı hakkında bilgi edinebilen kişiler telefonun özelliklerine de dikkat çekti. Akıllı telefon piyasasında ilk olarak kullanılan sürgülü kamera yöntemi daha önce birçok tuşlu telefonlarda kullanılmıştı. Uzun süre boyunca olmayan bu sistem puanda büyük talep görüyor. Bunu farklı model bir akıllı telefon isteğinin oluşturulduğu düşünülüyor. Bu model tam 3 tane kameraya sahip. Bu kameraların 2’si arkada 1’i de önce. Arkada 2 tane kamera olması sayesinde daha kaliteli, profesyonel çekimler yapmanız mümkün. Bu nedenle telefonun çok fazla satacağı düşünülmektedir.

Honor Magic 2’nin Fiyatı Ne Kadar?

Akıllı telefonlar yurtdışında normal bir fiyattan satılsa da ülkemizde bu telefonları almak için çok yüksek miktarlarda fiyatlar ödemekteyiz. Bunda hem vergiler etkili olmaktadır hem de ülkemizdeki dolar kurunun etkisi çok yüksektir. Bu nedenle de ucuza telefon veya herhangi bir elektronik eşya almak imkânsız hale gelmiştir. Fakat bu tüm akıllı telefonlarının fiyatının yüksek olduğu anlamına gelmez. Yeni üretilen birçok akıllı telefon fiyatları farklı gelir sınıflarının da almasını sağlamak adına uygun fiyattan olmaktadır. Hem bu sayede birçok büyük firma ile daha kolay rekabet edebilmektedir. Ürünü alırken şüphe ile yaklaşan kişiler ise ürünü kullanmaya başladıklarında çok memnun kalıca ürünün kalitesi yavaş yavaş yayılmaktadır. Ayrıca Honor Magic 2’de olan çift kamera özelliği piyasadaki tüm akıllı telefonların çektiği fotoğraflardan daha kaliteli fotoğraf çekmeyi sağlamaktadır.

Cihazın 31 Ekim 2018 tarihinde kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Kısa bir süre sonra tanıtımı yapılacak ve doğrudan pazara sunulacak. Cihazın fiyatının ülkemizde değişken olacağı tahmin edilmektedir. Kurlarda oluşan dalgalanmalara göre bir fiyat belirlenecektir. Bu fiyatta 31 Ekim tarihinde kesinleşecek.