Instagram IGTV Videoları Nasıl İndirilir?

Paylaş!

Sosyal medyanın en çok kullanılan ve popülerlik seviyesi en yüksek olan instagram uygulamasının geçtiğimiz kısa bir süre önce çıkarmış olduğu igtv videoları ile yeni bir akım başlatmış oldu. Bu videolar ile normal süresi 1 dakikayı geçmeyen video süreleri artık başka bir kısım altında daha uzun zamanlara yayılmaya başladı. Özellikle takipçi sayıları yüksek mertebelere ulaşmış sayfaların paylaştığı kültür, spor, sinema ve edebiyat gibi kısacası kültürel ve eğlenceye dayalı pek çok videonun buradan paylaşılması birçok kullanıcıyı memnun ederek beğeni kazandırmıştır. Bu kullanıcıların beğendikleri videoları telefon veya bilgisayarlarına kaydetmek için ınstagram igtv videoları nasıl indirilir? Sorusunu doğurmuş olmakla beraber her kesim tarafından merak konusu olmuştur. Öncelikle telefonların android veya apple olması ile fark gözeten indirme şekilleri değişkenlik göstermektedir.

Android IGTV Videoları İndirilmesi

Öncelikle telefon işletim sistemi android olan instagram kullanıcıları için en iyi iki yoldan birincisi playstore gibi bu videoları indirebileceğiniz yeni bir uygulama indirmektir. Bu yazılımlardan belirtilen koşullara göre kısa sürede igtv videolarını kullanıcılar telefonlarına indirebildikleri gibi ikinci seçenek ise tarayıcılarının yardımıyla çeşitli sitelerde bu video linkini girip indirmeleri son derece kolaydır.

Apple IGTV Videoları İndirilmesi

Şayet bir apple cihazınız varsa android kullananlara göre çok daha kısa sürede ve güvenle indirebileceğiniz igtv video indirme uygulamaları appstore aracılığı ile hem çok basit hem de çok seçenekli bir yoldur. Birçok uygulamayı bulabileceğiniz mağazada kısa sürede indirip linki kopyala yapıştır yaparak yüzlerce videolara sahip olabilmeniz mümkündür.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Eğer bir uygulamaya gerek duymadan tarayıcı aracılığı ile indirme işlemi yapılacak olursa burada site sisteminin güvenilir olup olmadığına dikkat edilmesi son derece mühim olmakla beraber aksi şekilde cihazlarınıza tehlikeli virüs ve türevlerinin yönlendirilmediğine emin olup dikkat edilmesi gerekir.