Samsung Yeni Çıkacak Olan Ürününü Yanlışlıkla Tanıttı

Paylaş!

Samsung Yeni Çıkacak Olan Ürününü Yanlışlıkla Tanıttı. Samsung, Yeni Çıkacak Olan Ürününü Yanlışlıkla Tanıttı. Akıllı teknolojik ürünler üreten firma olan Samsung, yeni çıkaracağı ve katlanabilir özellikte olan akıllı telefonunun tanıtımını yanlışlıkla tanıtım videosunu yayınlayarak yaptı. Bu zamana kadar Samsung’un akıllı telefon tanıtımları için Evan Blass, Ice Universe gibi isimlerden sızıntılar gelmişti. Yeni çıkacak olan ve katlanabilir özellikte olan akıllı telefon içinde sızıntı aynı isimlerden bekleniyordu. Ancak bu sefer, sızıntıyı yapan şirketin kendisi oldu. Samsung’un Vietnam şubesi, katlanabilir özellikte olan akıllı telefonun tanıtım videosunu, kısa bir süreliğine de olsa yayınladı.

Sızıntıyı Samsung Vietnam Gerçekleştirdi

Samsung firmasının son günlerde merakla beklenen ürünü olan katlanabilir akıllı telefonu için, Samsung Vietnam tarafından şirketin resmi YouTube kanalına kısa bir tanıtım videousu yüklendi. Fakat videonun yayınlanmasında şöyle bir sıkıntı vardı. Akıllı telefon için yapılan tanıtım videosunun yayınlanma tarihi yanlıştı. Böyle bir hatada da, katlanabilir akıllı telefonun tanıtımı planlanan tarihten daha önce yapılmış oldu. Samsung Vietnam, yaptığı hatanın farkın vardıktan kısa bir süre sonra videoyu kaldırdı. Ancak yayınlanan video, izleyenler tarafından çoktan kaydedilmişti.

Samsung firmasının üreteceği yeni akıllı telefonu, katlanabilme özelliği taşıyacak. Akıllı telefonun katlanabilir özellikte olması için kullanılacak olan ekran, Infinity Flex adını taşıyor. Geçtiğimiz Kasım ayında düzenlenen 2018 SDC’de de bu ekran SDC’ye katılanlara gösterilmişti. Ancak, SDC konferansı sırasında Samsung tarafından gösterilen prototip ekran, oldukça kötü bir tasarıma sahipti. Bu durumda, katlanabilir akıllı telefon teknolojisini büyük bir heyecanla bekleyen kişilerin heyecanlarını azaltmıştı. Ancak Samsung Vietnam tarafından yanlışlıkla yayınlanan video da, telefonu merakla bekleyenlerin heyecanlarını yeniden alevlendirebilir.

Videoda, Samsung’un katlanabilme özelliği taşıyan akıllı telefonunun tasarımında oldukça ciddi bir yol kat ettiği ve önemli derecede iyileştirmeleri yaptığı gözükmektedir. Videodaki cihaz, SDC konferansındaki prototipine göre çok daha ince bir halde bulunmakta. Katlanabilir akıllı telefonunun tasarımı da şık hatlara sahip. Ayrıca, katlanabilir akıllı telefonun arkasına konulan küçük ekranda, tam ekran olarak değiştirilmiş durumda.

Her ne kadar tanıtım videosu yayınlanmış olsa da, yeni çıkacak olan akıllı telefonun sahip olduğu özellikleri ve adı bile bilinmemekte. Fakat söylentilere göre, dünyaca ünlü teknoloji şirketi, 20 Şubat’ta yapılacak olan Galaxy Unpacked organizasyonunda, Galaxy S10 ve ailesiyle birlikte katlanabilir özellikte olan akıllı telefonu da resmi bir şekilde tanıtacak.