Zenfone Max Pro M2 Sahipleri Android Pie Beta Sürümünü Deneyebilecek

Paylaş!

Zenfone Max Pro M2 Sahipleri Android Pie Beta Sürümünü Deneyebilecek. Tayvan’da bulunan Asus şirketi Zenfone Max Pro M2 sahiplerinin, Android Pie Beta sürümünü deneyebilmesi için başvuruları kabul etmeye başladı. Şirket Zenfone Max Pro M2 kullanıcılarının deneyimleyebileceği, yeni çıkardığı güncelleme Android Pie Beta sayesinde, kullanıcılarına daha kaliteli şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor.

Haber içerisinde bulunan bağlantı üzerinden Android Pie Beta sürümü başvuru alanına kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Gerçekleştirilecek bu yeni deneme sürümü sayesinde Asus, kullanıcılarının geri bildirimlerini toplayarak daha iyi bir uygulama çıkarmayı amaçlıyor. Deneme sürümünü kullananların sağladığı geri dönüşler sayesinde, yeni çıkarılacak uygulama daha mükemmel hale getirilecek.

Zenfone Max Pro M2 sahiplerinin Android Pie Beta sürümünü deneyebilmesi için gerekli olan Pie güncellemesi şuan için indirilebilir durumda. Güncellemenin nasıl indirileceği yazının içerisinde ayrıntılı şekilde bulunmaktadır. Asus Android Pie Beta sürümünü kullanıcılarına denetmeden önce onların geri bildirimlerini sunmalarını istiyor. Ayrıca şirketin geri bildirim almak istediği kullanıcılarda aradığı nitelikler arasında:

  • ​​​​​Zenfone Max Pro M2 kullanıcısı olmak
  • Beta testinde yer almak için IMEI, donanım özellikleri ile seri numarası bilgilerini vermeye gönüllü olmak
  • Android işletim sistemini kullanıyor olmak
  • İngilizce olarak gönderilen bildirimleri rahatlıkla okuyabilmek ve yazabilmek.

Android Pie Beta Sürümü Nasıl İndirilebilir?

Tayvanda bulunan Asus şirketi, yeni Android Pie Beta sürümünü deneyenlerin hiçbir sorun yaşamadan uygulamayı kullanabileceğini iddia ediyor. Sürümü kullanmak için yapılması gerekenler de oldukça basit. Asus Zenfone Max Pro M2 kullanıcılarının, Android Pie Beta sürümünü indirebilmeleri için resmi beta sitesine giriş yapmaları gerekmekte.

Siteye giriş yapılmasının ardından kullanıcıların kayıt işlemleri tamamlaması gerekmekte. Bu işlemler sonrası kullanıcılar Beta yazılım güncellemesini rahatlıkla kullanabilmekte. Tabi tüm bu işlemlerin öncesinde şirketin başvuru yapan kullanıcıların bu güncellemeyi kullanıp kullanamayacağına dair onay mesajını kendilerine göndermesi gerekmektedir. Onay mesajı kullanıcılara elektronik posta aracılığı ile iletilmektedir.

Android Pie Beta testine katılmak isteyen kullanıcılar, Beta sürümünden çıkmadıkları zaman zarfı boyunca cihazlarını eski sürümlerine döndürerek kullanamamaktadır. Bu durumun farkında olarak Beta sürümünü kullanmak kullanıcıların yararına olacaktır.